eCorpoNet - System Bankowości Korporacyjnej
 1. Sprawdź czy używasz szyfrowanego połączenia

  1. Czy adres rozpoczyna się od "https://" ?
  2. Czy w oknie przeglądarki widoczna jest ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane?
 2. Zweryfikuj certyfikat strony (np. klikając na kłódce)

  1. Czy certyfikat został wystawiony dla właściwej domeny (adresu) ?
  2. Czy certyfikat jest ważny?

Logowanie do systemu eCorpoNet

 1. Chroń swoje hasła!
 2. Nie udostępniaj nikomu haseł jednorazowych
 3. Nie odpowiadaj na e-maile zachęcające do ujawnienia danych i haseł
 4. Podawaj hasła wyłącznie aby autoryzować transakcję
 5. Nie podawaj haseł na stronie bez certyfikatu
 6. Zanim podasz hasło - sprawdź certyfikat strony

Szanowni Państwo.


W Banku Spółdzielczym w Trzebnicy możesz już złożyć wniosek w programie Tarcza PFR. Wniosek można złożyć poprzez system bankowości internetowej naszego Banku.

Szanowni Państwo.


Podczas logowania do bankowości internetowej eCorpoNet poprosimy Państwa o PIN do certyfikatu kwalifikowanego lub wpisanie kodu autoryzacyjnego wysłanego SMS-em na numer telefonu, jaki Państwo zgłosili w Banku do obsługi rachunku przy użyciu bankowości elektronicznej.
Jeżeli podczas logowania do bankowości internetowej eCorpoNet zostaniecie Państwo poproszeni poproszony o kod autoryzacyjny wysłany SMS-em, którego nie otrzymaliście, prosimy o pilny kontakt z Centralą Banku Spółdzielczego w Trzebnicy pod numerem telefonu 71 387 43 21 w celu zweryfikowania, czy została zmieniona autoryzacja do systemu eCorpoNet.

Szanowni Państwo.


Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Trzebnicy wprowadził do oferty produkt dla Klientów biznesowych obsługujących rachunek firmowy za pośrednictwem systemu eCorpoNet. Klienci posiadający rachunek firmowy i korzystający dotychczas z systemu eBankNet przy logowaniu proszeni są o wybór opcji "Klienci indywidualni" zamiast "Klienci biznesowi".

Serdecznie zachęcamy klientów biznesowych do bezpłatnej zamiany systemu eBankNet na eCorpoNet.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszymi Doradcami Klienta

pod nr. tel. 71 387 43 34.

Informacje dla dostawców usług (TPP)


Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera https://psd2-pdev.bstrzebnica.pl.

Pamiętaj !Pracownicy Banku Spółdzielczego w Trzebnicy nigdy nie wysyłają e-maili i nie dzwonią do Klientów z prośbą o podanie danych dotyczących kart płatniczych lub b ankowości elektronicznej, a w szczególności numeru PIN i hasła. Są to dane poufn e, znane tylko właścicielowi karty lub konta internetowego i takimi muszą pozost ać ! W przypadku otrzymania podejrzanego e-maila bądź telefonu prosimy nie udzie lać żadnych informacji, a sprawę zgłosić do Banku Spółdzielczego w Trzebnicy.

Serwis ecorpo.bstrzebnica.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień

przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie: Polityka prywatności